Program do serwisu Menadżer Serwisu w nowej wersji oprócz kilku drobnych poprawek zyskał nowe ikony. Jest to pierwszy etap wprowadzania nowego design-u, nad którym obecnie pracujemy. Nowe ikony dostępne są w czterech kolorach do wyboru. Nasz program serwisowy posiada również prostszy system tworzenia bazy danych. Ponieważ nowi użytkownicy miewali trudności z zakładaniem bazy, stworzyliśmy kreator, który krok po kroku zbierze niezbędne informacje i utworzy bazę danych.
Program do fakturowania Fakturka otrzymał kolejne funkcje. Tym razem jest to możliwość wystawiania faktur korygujących. Poprawiliśmy również mechanizm wprowadzania należności faktur.
Wiele zmian wprowadzamy w oparciu o zgłoszenia Użytkowników. Czekamy na dalsze Państwa uwagi i propozycje.
Możesz szybko wyszukać urządzenie po numerze ID w bazie danych lub jego numerze seryjnym.
Tak, jest to jedno z głównych zadań tego programu. Służy do tego raport "Historia pracy / nakłady", który zawiera takie informacje jak:
- daty wykonanych zleceń wraz ze stanami liczników
- wykonane czynności
- wymienione części
- koszty poszczególnych usług
- suma kosztów wykonanych usług